Kontakt

Stanisław Świątek
+48 502 227 978
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zawodzie od 50 lat, uprawnienia budowlane posiada od 1973 roku, kierownik inwestycji w dużych przedsiębiorstwach, m. in. budował Merkurego, inspektor budowlany w urzędzie gminy Zawiercie, Kamienica Polska. W trakcie pracy w urzędach stworzył wiele projektów budowlanych - budynków mieszkalnych gospodarskich, magazynowych. Kierownik wielu budów, autor kilkuset projektów, wieloletni inspektor nadzoru - pracował w Zarządzie Budynków Mieszkalnych w Częstochowie, gdzie odpowiedzialny był za rozliczanie robót budowlano-remontowych. Posiada ogromne doświadczenie - jeżeli szukasz kogoś, kto pomoże Ci w wyborze technologii, kto udzieli Ci cennych wskazówek dotyczących budowy domu, kto pomoże Ci zaprojektować dom i w końcu kogoś kto poprowadzi Twoją budowę to właśnie on. 

 

Bartłomiej Świątek
+48 692 445 322
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ukończyłem technikum budowlane jak tata, ale potem wybrałem informatykę - ukończyłem studia, zostałem programistą, zawodu uczyłem się w firmie ISK, gdzie poznałem fajnych ludzi i mogłem się sporo nauczyć. Potem trafiłem na Hutę Częstochowa, przyszedłem i od razu zająłem się tworzeniem nowego programu kadrowo-płacowego. System po roku liczył płace dla prawie 5000 ówczesnych (to już historia) pracowników Huty. Następnie przeszedłem do kolejnej huty, tym razem szkła - Guardian, administrowałem systemami i tworzyłem raporty oraz programy. Kilka z nich trafiło do innych oddziałów Guardian'a, a jeden do wszystkich. Poznałem język angielski, odbyłem całą masę wyjazdów zagranicznych do fabryk Gaurdian'a. Współpracowałem z kolegami z wielu krajów, z niektórymi pozostaje w przyjcielskich relacjach do dzisiaj. Pewnego dnia jednak postanowiłem "wrócić" do budownictwa. Od kilku lat prowadzę pracownię projektową "pod okiem" mojego taty i studiuję budownictwo na Politechnice Częstochowskiej. W między czasie rozwijam swoje pasje: fotografię (czasami umieszczam coś w Panoramio) i żeglarstwo (jachtowy sternik morski -> Wiki). Pływam po morzach, raz po oceanie Atlantyckim - za każdym razem jest to świetna przygoda - polecam wszystkim.

 

Tomasz Matuszczyk
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tomek współpracuje z nami od kilku lat. Jest mgr inż. budownictwa po Politechnice Częstochowskiej. Projektuje, kreśli, kosztorysuje, oblicza, czyli robi wszystko co inżynier powinien robić. Bardzo zdolny, skromny i pracowity. Nie ma rzeczy niemożliwych dla niego.